StekOtss Server

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-08-12 20:33:04

Revenge

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 9

Parę propozycji

Na początku wspomne, że jest to mój pierwszy OTS na którym gram po 2 letniej przerwie, własnię szukałem takiego OT pod 7.92 bo to najlepszy klient i z silnikiem Evo. A teraz co ja bym wprowadził:

TO na co sie nie zgodzicie ale jednak proponuje:

- ManaFluidy zamiast Manarune
- Kończące się runy i amunicja
- Kupowanie backpacka manafluitów komendą: bp mf (mogę zrobić skrypt)
- Kupowanie bp SD komendą:  bp sd (mogę zrobić skrypt)


To na co się możecie zgodzić (wg mnie):

- nowe czary dla każdej profesji które je nieco zbalansują (mogę zrobić, mam plan co i jak, jak coś to dajcie znać)
- nowy itemek, który jak go załozymy na siebie to walimy mocniej z SD oraz z czarów, itemek dla każdej profesji i można go załozyć na klatkę, tam gdzie amunicja, i na obie ręce, czyli w sumie mozna mieć 4 takie armorki i mocniej walimy z czarów i z run ofensywnych, a zdobyć go można tylko u GMa, który daje taki armor za jakąś tam ilość jakiego przedmiotu, który leci z dobrego potwora. NaPrzykład:, aby dostać ten armor musimy mieć 50 demon dust, który leci z demona.


Pozdro

Offline

 

#2 2009-08-15 10:30:46

Hoster

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 112

Re: Parę propozycji

1. Manafluidy zamiast manarune - ja sie zgodze ale jestem pewny ze reszta nie, wczesniej mnie caly OTS ganial zebym ManaRunki zrobil
2. Runy i Amunicja - wg mnie to chyba nie przejdzie... trzeba by jakies inne skrypty na start porobic zeby nowi sie polapali.
3. jak przejdzie punkt pierwszy to zrobie
4. nie przejdzie punkt drugi ^^

Czary? ja juz chyba nie bede nic robil, poulepszam tylko pallka, niech one sie troszq wyrownaja i bedzie good

PS. skryptami to ja sie zajme ;D
PS2. grales tu 2 lata temu?

aaa i jeszcze jedno to nie jest tibia 8.5 zebym taki armory na m lvl robil, nawet watpie czy ktos taki skrypt napisal

Offline

 

#3 2009-08-15 12:45:44

Revenge

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 9

Re: Parę propozycji

2 lata temu tez grałem na 7.92 - CzikOTS
No i własie na nim był ten armor nazywał sie bodajże Bone Armor i działał tak jak blue robe czy mystic turban tylko, że był "mocniejszy"

Offline

 

#4 2009-08-16 09:34:10

KAKAA

Zbanowany

Skąd: BSE
Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 40

Re: Parę propozycji

Po 1. ManaFluidy od razu odpadają nie chcę się męczyć po 200 plecaków a po za tym by był syf i lagi ...
Po 2. Bp Sd nawet spoko to się zgodzę i kończące się runy też ujdą.
Po 3. Nowe czary już są po co robić jeszcze więcej.
Po 4. Jak nie grałeś na OTS 7.92 to pewnie nie wiesz że mając 4 blue robe wali się więcej z Sd
Po 5. To tyle na ten temat ELO ;D


KAKAA Chere Is Najs Mlvl Of OTS ;D

Offline

 

#5 2009-08-16 10:37:40

Revenge

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 9

Re: Parę propozycji

#up

Grałem na 7.92 ale dawno, pozatym dobrze wiem ze jak sie ma 4 b robe to sie wali wiecej SD i czarów, i o to chodzi, aby zrobic itemka który bedzie działał jak b robe tylko bedzie mocniejszy - tzn jak załozysz takie 4 to bd walił jeszcze mocniej z SD i czarów niz z 4x b robe...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ankieta, sonda, opinia społeczna, głos większości