StekOtss Server


#1 2010-07-01 14:27:38

Phunom

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 3

GM Dudii

Witam. Pewnie nie tylko mnie GM Dudii zdenerwował.
Za napisanie w stronę GM Dudii rzeczownika "Kurwa" dostałem ban forever (najpierw mnie kicknął 3 razy jak expiłem, a potem dał bana for ever). I moje pytanie brzmi: czy za bluźnienie do Gm jest ban na zawsze? Ja takiego otrzymałem po ok. godzinie grania, więc się zdenerwowałem trochę i odechciało mi się tutaj grać.
Tak samo gracz "Rayon" został zbanowany na 2h za bocenie na juggernautach? Czy były jakieś tego dowody? Czy GM Dudii go na tym przyłapał? Ma ktoś z tego screeny/filmiki?? Niestety nie - jedyne co to GM Dudii napisał coś mniej więcej "GM Dudii: Rayon[202]: najlepiej bocic na juggerach jak ja" - napisał coś takiego na /B po czym dał bana. Kolejna sprawa - CZY KTOŚ TAM KU*WA UMIE PISAĆ PO POLSKU??? Tutorowie - walą błędy ortograficzne aż głowa boli, GM Dudii - jak zobaczyłem że już nawet GM robi błędy ortograficzne to mnie krew zalała. Czy ty drogi Michale nie możesz im robić sprawdzianów ortograficznych albo coś? Przez takich ludzi psuje się wizerunek tego servera. Ale pewnie i tak mojej wiadomości nie przeczytasz bo masz na nią "wyj*bane". Kolejna sprawa: z tego co słyszałem - GM Dudii to był wcześniej "DillMach, Boce" czyż nie tak? Bo ja słyszałem o tym graczu wiele niegatywnych uwag. Np; boci, oszukuje, ... Możnaby tak wymieniać i wymieniać. Pozdrawiam, liczę na odpowiedzi i proszę o głosowanie!

Offline

 

#2 2010-07-01 14:43:20

Witcher

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1

Re: GM Dudii

Moim zdaniem Nie! Powinien zostać!!!
Pewnie chodzi o zbanowanie pewnego gracza... Zasłużył sobie w końcu powiedział, że boci na jogernautach...


EDIT:
Zmieniłem niestety decyzje ponieważ musiałem przekonać się na własnej skórze!
Wyzywał mnie, że jestem zerem, a ja powiedziałem, że on jest zerem (w końcu kupił goda za 50zł)
No i powiedziałem, żeby zmienił kolorki, a on nie! W końcu każdego zasada bota ng dotyczy chyba?? Omg powinien też dostać bana na 2h!

PS. Dostałem bana na 10h

Ostatnio edytowany przez Witcher (2010-07-02 08:01:03)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ankieta, sonda, opinia społeczna, głos większości