#1 2009-08-23 10:08:15

Revenge

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 9

Bezkarność

Ja tego nie rozumiem, niby w regulaminie OTSa jest napisane, że jest zakaz używania botów, no ale oczywiście większość jedzie na botach. For example: codziennie z nudów robie rundkę bo enigmie nie tylko po mieście ale także po respach, bo wiemy, że jak są TP to nikt nie chodzi pieszo, i odwiedzam parę zakamarków na mapie i tam średnio 2 osoby co 2 h spotykam które wbijają sobie mlvl (zaputacie skąd wiem? a kto siedzi na koncu mapy bez utamy i znaków życia?) Na dodatek mój informator ;> powiedził mi, że te czity zasrane które nagle się pojawiły przyszły z ots24... A sprowadził ich znany nam jegomość kaka, ze swojego źródła wiem, że on i jeg koleżki też jadą na auto-manarune który jest w nG , no dobra reaguję piszę do GoD Michala: albo 0 odzewu, albo jest zajęty debilnym sprzedawaniem lvla, pisze do Psycholka aby wbił na Gma i sam zlookał i zbanował, ale też 0 odpowiedzi.

Więc pytam się: Dlaczego nieuczciwi gracze łamiący regulamin nie są jeszcze ukarani? Działąją przecież na szkodę serwera jego opini i uczciwych graczy.

Pozdrawiam i jak już sprzedasz te lvle(ironia) to zajmij się ta sprawą.

Offline

 

#2 2009-08-23 11:06:19

Hoster

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 112

Re: Bezkarność

wyslij mi na gg ich nicki, sprzedawaniem lvla zajmuje sie od paru godzin.. wiec..

Offline

 

#3 2009-08-23 11:49:17

Revenge

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 9

Re: Bezkarność

Sprzedawanie lvl i mlvl many czy HP to jest masakra... już bardziej byłbym za sprzedawaniem itemków czy tutora, gma nie bo jakieś dziecko za 10zł może rozwalić OTS. Co do rozwalania OTS to jesteś sam tego winny, sprzedają lvl demotywujesz graczy którzy musieli poświęcić swoj czas na bicie lvl i skilli, pozatym  coraz głośniej mówi sie o tym, że przydadzą się nowe expiwiska. Nicki Ci wyśle po południu

Offline

 

#4 2009-08-25 09:24:25

jakubjakub340

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-17
Posty: 29

Re: Bezkarność

A po co sprzedajesz im lvl kur*a  my np.

męczymy się by wbić lvl jak oni 400 maja w 2 minutki ^^

Offline

 

#5 2010-06-30 11:42:15

Mioush

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-30
Posty: 2

Re: Bezkarność

Sprzedawanie lvl to jedyne co interesuje GOD Michała.
A Michał ma interes w tym że nie banuje ich - kolejne smsy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ankieta, sonda, opinia społeczna, głos większości